Контакты NewHost

Microsoft запустил на рынок Windows 10

Пользователи старых ОС Microsoft могут установить новую систему бесплатно

Корпорация Microsoft сегодня, 29 июля, официально представила на рынке операционную систему Windows 10. Пользователи старых операционных систем Windows смогут установить апгрейд бесплатно. Так же бесплатно компания будет предлагать Windows 10 покупателям новых компьютеров.

Накануне запуска Windows 10 корпорация запустила Insider Program — программу, которая позволяла пользователям протестировать новую операционной систему и направить фидбэк разработчикам. Участники программы сегодня первыми получат апгрейд.

По словам представителей Microsoft, новая операционная система будет общей для всех видов устройств: от персональных компьютеров и смартфонов до игровых консолей.
Как честно заработать деньги в Интернете, а также, как заработать деньги в интернете, ну и як заробити в Інтернеті гроші українцю?
Первые отзывы, которые получила новая операционная система, пока оказались довольно положительными.Это отличает ее от Windows 8. Предыдущая система вызвала столько нареканий и жалоб, что Microsoft решил отказаться от цифры 9 в названии следующей ОС — чтобы избежать негативных ассоциаций.

 

Що це і для кого?

Windows 10 S — це аж ніяк не радикально нова операційна система. І, якщо у вас вже є Windows 10, то переходити на S-версію точно немає сенсу. Новинка призначена для тих, хто тільки купує новий ноутбук або планшет на базі Windows, причому недорогий. Наприклад, на школярів і студентів. Таким чином Microsoft хоче створити конкуренцію хромбук і Chrome OS, які за кордоном користуються величезною популярністю.

Chrome OS має лише базову функціональність, якої в той же час досить для багатьох людей. Прибуття в інтернеті і з документами, але не на планшеті, а з нормальної клавіатурою — ось для чого були створені хромбукі. І, що не менш важливо, вони відмінно прижилися. Microsoft з її універсальною і тому недешевої операційною системою до недавнього часу не могла успішно конкурувати на цьому ринку простих і недорогих ноутбуків. Тому і з’явилася Windows 10 S, яка має деякі обмеження функціональності, але лаптопи з нею буде обходитися покупцеві дешевше.

Що змінилося?

Чи користувалися ви коли-небудь Windows Store — магазином додатків Windows? Чи знаєте взагалі про його існування? Якщо ви візьмете новий пристрій з Windows 10 S на борту, то у вас не буде іншого виходу, як познайомитися з цим магазином, так як нова ОС дозволяє встановлювати додатки тільки звідти. Завантажити інсталяційний файл з сайту розробника — немає. Якщо потрібної програми немає в магазині Microsoft, то ви його не встановите.

Windows Store з’явився не вчора, а разом з Windows 8 в 2012 році. З тих пір магазин поповнився сотнями тисяч додатків та ігор. Однак проблема в тому, що далеко в ньому присутні далеко не всі десктопні програми. Наприклад, там немає браузера Google Chrome, немає Mozilla Firefox, Spotify, немає і Яндекс.Діск — і це далеко не весь список. Тому певний дискомфорт користувач Windows 10 S все-таки буде відчувати. По крайней мере, поки розробники популярного софта не захочуть потрапити в Windows Store.

Але це не єдина незручність, з яким доведеться зіткнутися в Windows 10 S. Наприклад, навіть якщо Firefox або Chrome з’являться в Windows Store, то ви не зможете встановити будь-якої з них в якості браузера за замовчуванням. Тобто кожен раз, коли ви будете кликати на посилання всередині інших додатків і документів, вони все одно будуть відкриватися в Microsoft Edge. А всередині браузера Edge ви не зможете поміняти вбудований пошуковик, а будете користуватися тільки Microsoft Bing. Хоча, звичайно, вам не заборонено відкривати сторінку Google або Яндекса або чого завгодно. Але пошукові запити з адресного рядка будуть йти тільки в Bing.