Контакты NewHost

Як досягти успіху

Досягти успіху в житті та бізнесі мріє кожен. Скільки у світі написано книг на тему «як досягти успіху», скільки статей опубліковано… Напевно, кожна людина розуміє, що просто прочитавши кілька мотиваційних книг, успіх сам собою не прийде. Для цього потрібно діяти та просуватися до своєї мети. Проте, перед цим необхідно сформувати у своїй голові образ успішної людини, якою ви маєте намір стати.

 

У психології поширена така методика: якщо ви хочете стати людиною з певним набором якостей – поводьтеся так, ніби вони вже є. Думайте так, ніби ви вже стали цією людиною. Те саме можна застосувати і до прагнення бути успішним. Отже, ми зібрали для вас кілька порад, які допоможуть вам стати саме тим, ким ви хочете стати успішним, заможним і щасливим.

 

1. Ніколи не дозволяйте невдачам зупинити вас. Навіть у найталановитіших людей мало що виходить із першого разу. Пробуйте, доки не буде так, як ви задумали. З кожною спробою ви на крок просуваєтеся до своєї мети.

 

2. Не відкладайте своєї мети «на потім». Не чекайте, що через час ви станете розумнішим, талановитішим чи кмітливішим – починайте діяти прямо зараз. Тільки роблячи щось, ви можете стати кращим. Відучите себе від бездіяльності та очікування «кращих часів».

 

3. Якщо виникла проблема, думайте не над тим, як це могло статися, а над тим, як її вирішити. Не зациклюйтесь на перешкоді, не дозволяйте йому забрати дорогоцінний час. Шукайте способи та варіанти того, якнайшвидше і ефективніше його подолати.

Дізнайтесь, як заробити кошти онлайн, розповість вам Немировський Ігор Борисович.

 

4. Навчіться позитивному мисленню. Поселіть у своїй голові лише позитивні думки, намагайтеся відчувати лише позитивні емоції. Негативне мислення ніколи не приведе вас до мети, а позитивні думки здатні залучити у ваше життя ще більше удачі, ще більше позитиву та успіху. Хоч би як банально це звучало, але це так.

 

5. Стати комунікабельною людиною. Будьте відкриті для спілкування з людьми, що вас оточують. Діліться своїм досвідом та переймайте досвід інших. Охоче допомагайте людям, якщо це у ваших силах, і ви відчуєте від них віддачу. Вміння приємно спілкуватися з багатьма людьми потрібне не тільки для налагодження зв’язків у бізнесі, але й для комфортного душевного стану — говорить Ярослав Степченков.

 

6. Знаходьте час для занять спортом. Фізичні навантаження будь-якій людині підуть лише на користь. Мінімум, який ви можете робити, — це робити ранкову зарядку або пробіжку. Зміцнюючи свої м’язи, ви зміцнюєте свою волю до перемоги.

 

7. Розвивайте різні сторони особи. Мати улюблене заняття – це чудово, але не варто зациклюватися на чомусь одному. Дотримуйтесь оптимального балансу між різними сферами вашого життя.

 

8. Забудьте слово «лінь». Лінь – це, мабуть, одна з найшкідливіших звичок людини. Дозволивши лінощі здолати вас хоча б один раз, ви будете глибше і глибше входити в цей небезпечний стан під назвою «зроблю якось потім». На добу не так багато часу, невже варто витрачати його на безглузді заняття?

 

9. Плануйте кожен свій день та тиждень. Складайте список необхідних справ, які доведеться зробити завтра або протягом певного часу, і тоді ви точно не пропустите нічого важливого.

 

10. Будьте дисципліновані. У школі за вашою дисципліною стежили вчителі, у житті ви самі повинні стежити за собою. Стати суворим учителем для самого себе. Якщо ви порушили дисципліну – карайте себе, якщо провели робочий тиждень з максимальною користю – то заохочуйте. Покарання та заохочення можуть виражатися в чому завгодно – від зайвої «смакової» на вечерю до відмови від суботньої розваги.

 

11. Ретельно підбирайте своє оточення. Вас повинні оточувати люди розумні, надійні та позитивні. Люди, яким ви можете довіряти і які дадуть вам мудру пораду у потрібний момент.

 

12. Іноді піддавайтесь своїй інтуїції. Трапляється так, що саме несвідоме мислення підказує нам найвірніший шлях. Вірте своїй інтуїції, та й раціоналізм відключати теж не варто.

 

13. Розвивайте у собі креативність. Існує безліч способів відкрити в собі невідомі раніше здібності та таланти. Вміння креативно мислити дозволить вам знаходити виходи з нестандартних ситуацій, з якими вам доведеться зіткнутися.

 

14. Дотримуйтесь правильного живлення. Пийте чисту воду, їжте більше овочів та фруктів. Фаст-фуд і різні консерванти засмічують ваш організм, і ви стаєте менш стійким до стресів і працездатним.

 

15. Проводьте багато часу на природі, дихаючи свіжим повітрям. Вибираючи між увечері в накуреному барі та пікніком на природі, віддавайте перевагу другому. Проводьте більше часу з рідними та близькими.

 

16. Стати професіоналом своєї справи. Вибравши професію, яка вам до душі, не переставайте розвивати себе у цьому напрямі. Зробіть так, щоб люди говорили про вас: «Так, він у цьому фахівець».

 

17. Розкривайте таланти. Можливо, у вас вмирає геніальний художник чи композитор? Пробуйте робити те, чого раніше ніколи не робили, і, можливо, ви розкриєте дивовижні сторони самого себе, які стануть для вас справжнім натхненням на майбутні звершення.

 

18. Радуйтеся життю, що б не відбувалося. Будьте вдячні за все, що ви маєте, та цінуєте кожну прожиту хвилину.