Контакты NewHost

Сайт бесплатно

banner_msЯк створити свій сайт безкоштовно

Дуже часто, люди які домоглися успіху в реальному житті, прагнуть продемонструвати свої досягнення і у віртуальному світі. Однак невміння працювати зі складними програмами відлякує їх. Насправді зробити професійний сайт своїми руками зовсім не складно. До речі, дуже цікаво створити сайт самостійно: самому вибрати відповідні дизайн, шрифт, зображення. А потім портал почне набирати популярність в Інтернеті, і за цим приємно спостерігати. До всього іншого розбіжності між замовником і виконавцем нерідко затягує процес створення не тільки ресурсу в цілому, але й кожної веб-сторінки окремо.

І так, Вас цікавить, як створити чудовий, красивий, сайт? Ви не знаєте з чого почати. Повірте, створити свій сайт, це зовсім нескладно.

Створити сайт безкоштовно, не володіючи навиками в Сайтобудування, можна в унікальному конструкторі сайтів UcoZ. Дуже зручна панель управління системи управління сайтом (CMS) дозволяє швидко зробити сайт під будь-які потреби. Повне управління матеріалами сайту, здійснюється за допомогою візуального редактора і конструктора блоків, що дуже спрощує роботу з сайтом. Велика кількість різних готових дизайнів. Простий інтерфейс дозволяє легко редагувати шаблон: новачки легко створять свій перший сайт. Модулі системи можуть бути оптимізовані і налаштовані під конкретний проект, що дозволяє створювати сайти абсолютно будь-якої спрямованості: простий сайт візитку, інтернет-магазин, портал, фан-сайт, блог, освітній і державний сайт. Щоб почати створювати свій сайт досить просто зареєструватися в системі управління сайтом UcoZ і система повністю у Вашому розпорядженні. Даний безкоштовний конструктор сайтів пропонує: 250 готових шаблонів, 22 модуля, сотні віджетів, 1000 гаджетів, резервне копіювання, повний контроль над сайтом (професіонали зможуть скористатися доступом до коду сторінок, шаблонізатором і умовними операторами системи, функціоналом PHP).

І ще один безкоштовний конструктор сайтів Setup.ru, за допомогою якого ви вільно, зможете створити свій сайт-візитку, інтернет-магазин і для цього не потрібні технічні знання. Дане інтегроване рішення для створення сайтів Setup.ru пропонує спеціальний подарунок від системи: безкоштовний домен в зоні RU або COM.UA і безкоштовну стартову розкрутку сайту, можливість підключити свій домен до створеного сайту, попередньо пройшовши модерацію.
У систему не допускаються неякісні сайти.

У процесі створення сайту Вам напевно стане в нагоді знання HTML тегів.

Однак якщо ви збираєтеся створювати серйозний проект з гарною відвідуваністю і заробляти на своєму сайті гроші, тоді вам краще відразу подумати про покупку домена другого рівня (купити домен зі знижкою 10%), краще в міжнародних зонах .com .net або і платного хостингу з підтримкою PHP і MySQL. Платний хостинг на відміну від безкоштовного не обмежений однією CMS і надає більш гнучкі умови для створення сайту, підключення біржі посилань для заробітку на сайті.

Платні хостинги:
1. BEGET  Місяць безкоштовного тестового періоду повноцінного хостингу, дозволить Вам переконатися в якості послуг і вирішити чи користуватися далі послугами хостингу.
2. BESTHOSTING.UA

Платні хостинги вимагають від веб-майстра певних знань, таких як:

1. Що таке домен і як його пов’язати при допомогою DNS-з хостингом.
2. Принцип завантаження файлів по FTP. Що зовсім не складно, особливо, якщо ви вже знайомі з роботою файлообмінників.
 3. Основи HTML.
 4. Основи CSS.
 5. Основи PHP.
 6. Що таке MySQL

Тому для початківців веб-програмістів рекомендується встановити Денвер або Єдиний сервер і починати створювати сайти у себе на комп’ютері. Денвер — програмна оболонка для установки будь CMS на комп’ютер і тестування створюваних сайтів. Відразу після установки Денвера, доступний повністю працюючий сервер Apache, на якому може працювати необмежену кількість сайтів і на нього можна встановлювати наступні CMS:

1. WordPress
2. Joomla
3. Drupal
4. MaxSite CMS

Після створення і заповнення сайту можна приступити до реєстрації сайту в пошукових системах і його просуванню.