Контакты NewHost

Індійська ракета-носій стартувала на орбіту Землі з партією супутників OneWeb

Індійська ракета-носій LVM3-M3 стартувала на навколоземну орбіту Землі з партією із 36 супутників зв’язку британської компанії OneWeb. Про це повідомляє Індійська організація космічних досліджень (ISRO).

Запуск було здійснено о 9:00 за східноєвропейським часом (6:30 за київським часом). У повідомленні організації наголошується, що це друга місія із запуску супутників OneWeb, яка проводиться за допомогою індійської ракети.

Користуючись нагодою, пропонуємо манікюр теремки Київ, зі знижкою 45% тут https://www.instagram.com/gradilolya/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Перший був здійснений у жовтні 2022 року у рамках укладеного контракту між OneWeb та ISRO. Тоді ракета доставила на орбіту першу партію із 36 супутників. Усього планується доставити 648 пристроїв.

Супутники OneWeb призначені для забезпечення широкосмуговим інтернетом за допомогою мобільного супутникового зв’язку. Як мовиться на сайті організації, спільноти з поганим підключенням до інтернету можуть приєднатися до мережі за допомогою OneWeb.

Раніше OneWeb співпрацювала у питанні доставки супутників на навколоземну орбіту з «Роскосмосом», проте на початку березня рада директорів організації вирішила призупинити підготовку до всіх запланованих запусків з космодрому Байконур. Екс-глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін зажадав від компанії гарантій, що супутники, які мали запустити з Байконура, не застосовуватимуться у військових цілях. 21 березня OneWeb домовилася про супутників із американською SpaceX.