Контакты NewHost

Навіщо потрібний магазин у Телеграмі?

Telegram – зручний месенджер, а також торговий та маркетинговий майданчик. Ozon, наприклад, створили в ТГ систему сповіщення покупців, а AliExpress ведуть офіційний канал прес-служби. Не всі підприємці знають, що в Telegram можна не лише опосередковано підтримувати свій бізнес, а й відкрити реальний онлайн-магазин: розміщувати товари та послуги, підключити оплату, інформувати покупців.

Впровадження чат-ботів у Telegram дозволило застосуванню вийти за межі простого месенджера. Виконання ними покрокових команд зробило пошук контенту, встановлення нагадувань, автоматизацію розсилок, конвертування файлів і навіть перевірку штрафів ДІБДР набагато зручніше. Широкий набір можливостей разом із величезною аудиторією роблять ботів однією з функціональних інструментів, зокрема й реалізації товарів. Докладніше про те, що вони являють собою і як створити свій бот-магазин,

Розповідаємо, як зробити бота у Телеграмі для продажу.

Переваги продажів у Телеграмі - розповість Немировський Ігорь Борисович, бізнес консультант.

У продажу через Телеграм є такі переваги:
– Немає зайвих елементів. Це заощаджує час користувачів. Достатньо запустити бота, вибрати потрібні команди та сплатити замовлення.
- економія витрат на службу підтримки. Якщо розробки бота передбачити типові складнощі, із якими зазвичай зіштовхуються клієнти, їм доведеться окремо звертатися до компанії для врегулювання ситуації. У разі проблеми робот автоматично направить покупця на аккаунт менеджера.
- зміцнення лояльності клієнтів. 66% покупців хотіли б зв’язуватися із компаніями через месенджери. Цей факт гарантує покупець інтерес до онлайн-магазину в ТГ.
- Спрощення та прискорення обслуговування. Чат-боти працюють швидко та за чітким алгоритмом, який кожна компанія адаптує під свої завдання.
- функціональність. За допомогою бот продавці надають користувачам можливість: залишати відгуки, переглядати та пересилати медіафайли, переходити за посиланнями на інші корисні джерела, знайомитися з асортиментом та цінами.
- Актуальність. Telegram з кожним роком стає все популярнішим, тому саме час почати активно використовувати його для бізнесу.
- Доступність та зручність. Програму можна встановити на будь-який смартфон та комп’ютер.
- низький рівень конкуренції. Онлайн-магазини в ТГ поки що є далеко не у кожного підприємця. Скористайтеся моментом та розвивайте свій бізнес на сучасному, потенційно прибутковому комерційному майданчику.
- Автоматизація. Запрограмований бот сам доведе клієнта до покупки.

Ще один автоматизований інструмент для спілкування з покупцями – віджети Calltouch. Зворотний дзвінок, цілодобовий прийом звернень, продзвін лідів, розумна заявка, повна звітність, промо-лендінги – це ще не весь перелік опцій, доступних після підключення. При цьому всі віджети безкоштовні – оплачуйте лише хвилини розмов менеджера із клієнтом.

Кому потрібний бот-магазин — розповість Інна Старожукова, PR менеджер.
Насамперед тим, хто хоче оптимізувати та автоматизувати продаж без втрати ефективності та зручності для своєї аудиторії. Уяви, твоїм клієнтам не доведеться шукати сайт, реєструватися або авторизуватися на ньому, прив’язувати карти для оплати тощо. Натомість їм достатньо вбити назву магазину в пошук і приступити до покупок. Або просто перейти за посиланням із соціальних мереж.

Також бот-магазин підійде для бізнесу, орієнтованого на молодшу прогресивну аудиторію, яка прагне зробити своє життя комфортнішим у всіх аспектах. Сюди можна зарахувати і здійснення покупок. Якщо бізнес займається продажем техніки, брендового одягу, кросівок, ключів до комп’ютерних ігор, то бот-магазин стане ідеальним рішенням. Клієнт просто відкриває діалогове вікно, вибирає потрібний товар і відразу його оплачує. Весь процес покупки займе не більше 5 хвилин.

Остання група, яку варто випробувати бот-магазин, — люди, які піднімають проект із нуля без великого капіталу. Величезна економія на реалізації та обслуговуванні платформи, що продає, зробить спробу більш безболісною, ніж якби величезні кошти запускалися на розробку платформи з нуля. Тут же для здійснення продажів достатньо соцмереж та посилання на робота в Telegram. Тим більше, адаптивність Bot4Shop відмінно підходить для того, щоб налаштувати магазин практично для будь-яких товарів.
P/S: Також пропонуємо корисні статті від партнерів:

* Заробити в інтернеті можна і потрібно, головне як?
Порада — Як влаштуватися на роботу після тривалої перерви?