Контакты NewHost

Тренування, харчування, масаж, сауна. Що потрібно для здоров’я і гарного самопочуття

Здоров’я – це перша та найважливіша потреба людини, що визначає здатність її до праці та забезпечує гармонійний розвиток особистості. Воно є найважливішою передумовою пізнання навколишнього світу, самоствердження і щастя людини. Здоровий спосіб життя допомагає нам виконувати наші цілі та завдання, успішно реалізовувати свої плани, справлятися з труднощами. Отже, що ж потрібне для здоров’я та збереження гарного самопочуття?

 

Тренування для підтримки форми та здоров’я

Фізичні навантаження дуже важливі для підтримки здоров’я та гарного самопочуття. Не йдеться про виснажливі тренування. Це може бути легке кардіо, тренування в тренажерному залі, захоплюючі групові тренування в Дніпрі, плавання. Ці та інші види тренувань пропонує для Вас Jaipur Wellspace – спортивний центр у центрі Дніпра.

Багато що з того, що люди роблять у повсякденному житті для розваги та роботи, може вважатися вправами. Прогулянка парком, бальні танці, ігри з вихованцями, дітьми чи онуками — це різновиди фізичної активності. Як стверджують медики, якщо приділяти аеробним вправам не менше 30 хвилин на день і виділяти два дні на тиждень на силові тренування, можна вважати себе активною людиною.

Тренування допоможуть підтягнути шккіру зробити пружною та еластичною. Після занять у фітнес-клубі ви сміливо зможете носити сукні та джинси, що обтягують, а на пляжах блищати своєю ідеальною фігурою і бездоганною шкірою.

Харчування – основа гарного самопочуття

Необхідні організму поживні речовини поділяються на шість основних типів: вуглеводи, білки, жири, вітаміни, мінеральні елементи та вода. Правильно харчуватися – це означає отримувати з їжею в достатній кількості і правильному поєднанні все, що потрібно організму. Крім цього необхідно пам’ятати про необхідну кількість рідини. Випивайте 2 літри чистої води на добу, і кров не загусне, ваш організм буде самоочищатися. 1-2 склянки води потрібно пити натще відразу після пробудження.

Масаж та сауна – для розслаблення та зняття напруги

Масаж може бути потужним інструментом, який допоможе вам підтримувати ваше тіло в тонусі, віднімати втому та розслабляти. Крім цього, регулярне виконання масажу надає стимулюючу дію на тканини організму, покращує кровообіг і лімфовідтік, що сприяє поліпшенню стану та кольору шкіри, зменшенню запалень та звільнення від застійних явищ, продовжує молодість та надає енергію.

Тепер про сауну. Найчастіше сауна використовуються для зняття м’язової напруженості та болю після тренувань. Висока температура в сауні сприяє розслабленню м’язів, зменшує час відновлення та прискорює їх лікування. У свою чергу, поставлені цілі фітнесу або тренувань можуть бути досягнуті швидше. Незалежно від того, що вони переслідують: втрату ваги, кардіо-тренування, збільшення м’язової маси, сили, витривалості чи гарного та рельєфного тіла. Дослідження показують, що сауна стимулює виділення природного гормону під назвою HGH (гормон росту людини), який життєво необхідний підтримки здорової тканини, які з віком швидко вироджуються.

Приділяйте час собі та своєму здоров’ю, а ми Вам у цьому допоможемо!