Контакты NewHost

Як жити на своє задоволення і багатіти.

Нижче ми розглянемо, які пасивні доходи ідеї будуть приносити. Поки що трохи про інше. Середньостатистична людина віком від 28 до 45 років — це постійно працюючий суб’єкт, який витрачає всі свої заробітки, часто має кредити і не здатний сповна розслабитися, щоб отримати задоволення від життя.
Чому так відбувається? Причина в тому, що людина не має на меті створити собі дохід, який забезпечить його. Як колись сказав Д. Рокфеллер: «Тому, хто постійно працює ніколи заробляти!».

І ця фраза несе у собі всю суть сьогоднішнього суспільства. Оскільки, працюючи з ранку до ночі, людині справді просто ніколи займатися реальним заробітком. Тому тут важливо одразу зрозуміти: головний актив будь-якої людини – час. І потрібно максимально ефективно вміти їм розпоряджатися! І багаті люди, успішні діячі якраз і відрізняються від бідних людей, що не відбулися тим, що саме вони роблять у свій вільний час.
Ми пропонуємо бізнес тренінги Київ, зв знижкою 45%.

Ефективне використання свого часу є ключем на шляху багатства, створення джерела пасивного доходу. Оскільки важливо розуміти – щоб отримати хороше джерело пасивного доходу, потрібно попередньо попрацювати! Зате це дозволить вам у майбутньому відмовитися від своєї роботи та просто насолоджуватися життям!

До речі! Цікаву думку висловив Р. Кійосакі, фахівець у галузі фінансової грамотності. За його твердженням, справжнє багатство людини полягає не в розмірі її банківського рахунку, а в часі, який може провести, не працюючи.

Тому я й рекомендую одразу кілька методів, як створити пасивний дохід!

Парадоксально, але коли йдеться про те, як створити пасивний дохід, більшість людей кажуть – я не можу чекати кілька місяців, я не маю на цей час. Але при цьому продовжують все життя ходити на нудну та нудну роботу, яка приносить невеликий дохід.

Тому потрібно бути наполегливим, упевненим у досягненні своєї мети. Якщо ви твердо вирішили, що отримуватимете пасивний дохід, необхідно зробити реальні кроки для цього. І тільки так вам вдасться кардинальним чином змінити своє жит

Сьогодні прийнято виділяти чотири види пасивного заробітку:
- Фінансовий;
- Інтелектуальний;
- Маркетинговий;
- «Законний».

Що ж кожен із них є? Давайте розберемося докладніше. А вже потім я розповім, які саме пасивний прибуток ідеї здатні приносити вам.
Фінансовий

Суть його полягає у вкладенні грошей у ті чи інші фінансові підприємства. Наприклад, це можуть бути:
- нерухоме майно;
- Депозити;
- здавання площі чи устаткування у найм тощо.

Інтелектуальний.
Суть його у тому, щоб продукувати особливий інтелектуальний продукт, та був його продавати. До таких видів доходу можуть належати:
- Навчальні програми;
- Випущена книга;
- Написаний сценарій або пісня;
- патент і т.д.

По суті, все це пасивний дохід без вкладень — оскільки ви в переважній більшості випадків не вкладаєте реальні фінанси. Але треба буде витратити свій час і свої знання.
Маркетинговий

Суть його полягає у створенні особливої системи – наприклад, розвитку сайту, особистого бренду тощо.

Ну, наприклад, зірки кіно, естради часто використовують свій образ для отримання прибутку. Наприклад, знімаючись у рекламі. Тобто вони зробили собі ім’я, а тепер ім’я вже працює на них.

Сюди можна віднести і власний сайт. Ви спочатку працюєте над його створенням, вкладаєте в нього час, знання, гроші, а потім через деякий час сайт починає приносити вам гроші — від реклами.
«Законний».

Не треба думати, що всі перераховані вище методи – не законні, кримінальні. Ні, суть зовсім в іншому. Тим більше, що слово «законний» я взяв у лапки. У цьому випадку йдеться про той пасивний варіант доходу, який належить вам згідно із Законом.

Зверніть увагу! Якщо зазначені вище три методи відомі широкому колу, то про це четверте говорять не так і багато людей. Що дещо дивно, оскільки він має всі можливості стати найбільш простим та доступним.

Його отримувати можна у разі, якщо особливості вашого становища, життєвих принципів дають вам реальну можливість лише на рівні Закону отримати гроші від держави чи інших структур.

До речі! Ви ще не зрозуміли, що хочу вам розповісти? Ну, як же! Це дуже просто! Вже сьогодні такий вид пасивного доходу набувають мільйони наших співгромадян. Наприклад, це пенсія за віком, виплати за народження дитини чи студентська стипендія.

Перераховувати такі джерела навряд чи варто. За бажання, якщо ознайомитись із соціальними програмами держави, ви самі їх легко назвете. Сюди відносяться субсидії на житлово-комунальні послуги, пільгове житло тощо.

Хоча варто визнати, що цей варіант не завжди приємний – наприклад, пенсія за віком не такий вже й радісний «захід».

Тепер, коли ви вже зрозуміли, які види та джерела пасивного доходу існують, переходимо до перерахування найбільш реальних способів стати багатшими. Щиро кажучи, готуючись до написання цієї статті, мені довелося докласти чимало зусиль. Чому? Та тому що способів насправді набагато більше ніж вісім. Але, вирішивши демонструвати реальні способи, мені довелося відмовлятися від опису інших методів, пройшовши через душевні страждання.

Якщо вас цікавлять, як отримувати пасивний дохід варіанти найефективніші та реальніші, рекомендую розглянути створення власного сайту чи блогу. Оскільки цей спосіб є ряд незаперечних позитивних характеристик.

Реальність заробітку. Розвиток та грамотне просування сайту – запорука великої кількості відвідувачів та отримання прибутку. Тим більше, що завжди можна скоригувати роботу, спрогнозувати результати.

Стабільність результатів. Якщо при розвитку та просуванні сайту ви використовували білі способи, то при досягненні результату та початку отримання доходу, потім на сайті ще як мінімум рік буде постійно приносити вам дохід, навіть якщо ви перестанете ним займатися.

Простота. Адже дійсно – нічого складного у розвитку сайту немає. Все дуже просто, освоїти цей напрямок під силу кожному. Тільки достатньо докласти зусиль і виділити цей час.
P/S: корисні статті з нашого сайту — 4 тренди email-маркетинга на этот год, а також, Як організувати віддалений відділ продажу, від А до Я?