Контакты NewHost

Як швидко заробити багато грошей в Інтернеті?

Проблема заробітку грошей стоїть гостро в людській природі з самого моменту появи торговельних відносин, як тільки були винайдені і популяризували основні цінності, які згодом стали предметом бажання більшості.

У цій статті ми розповімо вам про те, як можна швидко заробити багато грошей. Розглянемо лише 20 основних способів озолотитися і перетворити своє життя на казку.

Почнемо з того, що бажання заробити багато грошей не з’являється просто так. Настає в житті людини такий кульмінаційний момент, коли доступних коштів недостатньо для нормального існування. Якими шляхами приходить до цього та чи інша особина, не так уже й важливо, головне — вгамувати своє бажання і все-таки заробити купу грошей. Найчастіше це вимога з’являється в терміновому порядку, тобто: чим швидше, тим краще. Деякі готові зробити дуже багато, аж до вчинення злочину, порушення закону, тільки б позбутися цього гнітючого стану безпорадності.

Ні для кого не секрет, що гроші вирішують багато чого в нашому житті. За допомогою матеріальних засобів досягаються більшість бажань в сучасному світі. Дуже добре, якщо бажання швидко заробити багато грошей підкріплюється ясним поданням того, як саме вони будуть витрачені. Варто також згадати той факт, що гроші не беруться з повітря, тому все, що ви відхопити, означатиме, що хтось втратив аналогічної суми. Так чи інакше, але вам доведеться докласти якихось зусиль для того, щоб набити кишені. Також результат буде залежати від того, скільки у вашому розумінні «багато», якими здібностями ви володієте, наскільки велике ваше бажання, наскільки далеко ви готові піти для досягнення мети.

Ми допоможемо вам визначитися у своїх напрямках, надавши до вивчення 20 способів суттєво поправити своє фінансове становище в найкоротші терміни. У кожному з випадків ви знайдете приблизну суму, на яку можете розраховувати протягом місяця. Отже, приступимо:
Кстати, для начала Вашего бизнеса, мы готовы предоставить скидку 50% на сайт визитку,  40% скидку на сайт бизнес, и 30% на сайт интернет магазин, и главное, подарок – хостинг бесплатно, главное, что бы было у Вас желание заработать деньги.

1. Швидко заробити багато грошей за допомогою тоталізаторів
Цей спосіб вимагає певних зусиль, знань і стартових вкладень. По суті, чим більше ви пожертвуєте, тим більше ви отримаєте в результаті. Ті, хто не знає, що таке тоталізатори, можете отримати додаткову інформацію в мережі. Якщо ж у двох словах: це заробіток на удачу. Різновидів тоталізаторів на сьогодні існує дуже багато. Левова частка все ж — це ставки на спортивні події. Спорт — це велика машина для заробітку грошей, і букмекерські контори, які живуть за рахунок таких, як ви, стражденних швидко заробити багато грошових знаків, існують і процвітають. Це означає, що ви можете як виграти, так і програти. Причому, шанс, що ви витратите свої останні заощадження дуже великі, особливо, якщо рішення піти ва-банк не підкріплено знаннями про те, як, куди і скільки ставити. Тим не менш, швидко заробити багато грошей за допомогою тоталізаторів можна, тому варто спробувати. Радимо почати свої пізнання в цій галузі з букмекерської контори Леон, Букмекерська контора «Клеонс» — ставки на спорткоторая надає не тільки зручний інтерфейс, але і привабливі коефіцієнти на всі події.

Що б в результаті не вийшло, ви отримаєте досвід і наступного разу, скоріше всього, будете більш стриманішою і обачнішими. Не полінуйтеся вивчити базові правила заробітку на тоталізаторах. Благо, мережа Інтернет дає чудову можливість і масу корисної і не дуже інформації по цій темі. Заробити багато грошей можна як у всесвітній павутині, так і в справжніх букмекерських конторах. Кінцева сума (від 1 до 15 млн грошей) дуже сильно залежить від того, скільки ви витратили на ставку і звичайно ж від товариша Випадку, який може як подосрать, так і вознести. Тоталізатори — один з найпопулярніших способів швидкого заробітку, тому й стоїть на першому місці в нашому рейтингу.

2. Випробуй свою удачу в покері
Ця одна з тих ігор, яка може зробити вас багатими в одну мить. Для того, щоб домогтися істотного прибутку, можна витратити мінімум часу. Тут багато залежить від удачі, але й знання математики і досвід гри вітається. В покер можна грати, не покидаючи свого будинку. Це дуже зручно для початківців гравців і для тих, хто цим заробляє на життя. Дійсно, є й такі хлопці. Заробити на онлайн покері можна, і досить швидко. Граючи в турнірах на реальні гроші, ви можете за один вечір вельми суттєво поправити свій матеріальний стан. Стартовий заробіток починається від 430 $, якщо удача повернеться до вас обличчям, і навіть 950 $, якщо ця удача вирішить вас відправити на сьоме небо.

Граючи в покер, потрібно пам’ятати, що тут багато грає розуміння гри і безліч різних розрахунків. Тут потрібно добре контролювати свої бажання і пориви, приймати серйозні рішення з холодною головою. Чим більше ви граєте в покер, тим більше шансів заробити більше, тому як ви починаєте ризикувати більше і на більші суми. Ви втрачаєте страх і одного разу наступає момент, коли ви можете комусь сказати, з гордо піднятою головою і станом в шість нулів: «хто не ризикує, той не п’є шампанське …» Пробуйте, ризикуйте, заробляйте на покері.

3. Продаж органів — швидкий спосіб отримати багато грошей
Цей спосіб придатний для тих, хто може похвалитися хорошим здоров’ям. Органи нині користуються непоганим попитом і деякі особистості не соромляться навіть красти людей, щоб отримати вигоду з їх нутрощів. Але ми не будемо про сумне і порадимо поміркувати про те, що саме ви готові відокремити від свого фізичного тіла для того, щоб швидко заробити велику кількість грошей. Чим здоровіше і міцніше ваш організм, тим на більшу суму ви можете розраховувати в разі, якщо ви все-таки зважитеся на цей непростий крок. Про розцінки на різні частини тіла органи в цій статті ми не будемо поширюватися, ви вже якось самі дізнайтеся і дійте. Сума, на яку ви можете розраховувати в разі продажу своїх органів варіюється від 300 до 40000 доларів. Непогано, правда?

4. Здай кров — отримай готівку
Цей спосіб швидко отримати багато грошей також підійде тільки тим, хто може похвалитися своїм здоров’ям. Здають кров зазвичай для благих цілей, але володарі рідкісного резусу не соромляться на цьому заробляти. Втім будь-яка кров буде мати вагу в найближчому приймальному пункті. Буде тільки плюсом, якщо ви не курите і не п’єте, чи не вживаєте наркотики і займаєтеся спортом. Ви не тільки виростите в очах жінки з крапельницею, а й будете набагато швидше відновлюватися після чергового сеансу лікарні. Однак здача крові — це не такий вже і прибутковий «бізнес». За один місяць заробіток може скласти від 40 до 400 доларів.

5. Здай сперму — зароби швидко і з задоволенням
Дуже схожа система, як і в пункті 3, з одним лише відмінністю, що цей спосіб буде мати місце тільки для чоловічої половини. Ось таке селяві, шановні дівчата і жінки. Здавати сперму для заробітку великої кількості грошей не найкраще рішення, тому як вам доведеться дуже сильно попрацювати, щоб набити свої кишені грошовими знаками. Як у випадку зі здачею крові, стан вашого здоров’я, хороші гени будуть вирішальними факторами. У країнах СНД за один місяць ви зможете націдити не більше 200 доларів. Але для когось ця сума саме те, що потрібно і як раз відповідає фразі «купа бабла». Хоча, не сумніваємося, що є умільці, які сколотили собі стан за допомогою здачі сперми, але цих героїв мало хто знає в обличчя. Впевнені, що зараз завзяті онаністи почухали потилицю і всерйоз задумалися про те, щоб перетворити своє «хобі» в друкарський верстат. Ех, скільки патронів вхолосту … Дійте, дорогі чоловіки. Тим, хто живе в більш розвинених країнах, пощастило більше. Там цей спосіб заробітку більш прибутковий (до 300 євро на місяць).

6. Пограбувати банк — виїхати на Мальдіви
Цей спосіб підійде тим, хто готовий ризикнути і переступити межу закону. Ми вкрай не рекомендуємо користуватися цією порадою, але все ж опишемо його, так як пограбування банку або будь-якого іншого фінансової установи — швидкий спосіб заробити багато грошей. Для успішного підприємства потрібно непогана фізична і моральна підготовка. Більшість пограбувань пов’язані з чималим ризиком. Багато хто з вас звичайно ж дивилися фільми, читали книги з цієї тематики, тому більш-менш маєте уявлення, до чого потрібно бути готовими, як потрібно діяти, що вам за це може бути. Заробіток при пограбуванні банку може скласти від 5 до 20 млн денюжек. Варто сказати, що незалежно від вкраденої суми ви станете перед законом за однією статтею. Постарайтеся при пограбуванні банку уникнути людських жертв, інакше потенційний термін ув’язнення зростає в геометричній прогресії.

7. Заробити багато грошей за допомогою злому особистих рахунків по Інтернету
Це те ж саме, що і при пограбуванні банку, лише знань і ресурсів потрібно набагато більше. Звичайно ви можете залучити кваліфіковані трудові ресурси, які допоможуть у цьому, однак слід пам’ятати, що кожен новий учасник злочину — потенційне джерело інформації. Якщо ви процвітаючий хакер, можете випробувати свої сили і спробувати зламати рахунки кредитних карт, щоб швидко заробити грошей в Інтернеті (від 1 до дуже багато доларів), але будьте готові до раптового візиту через віконні отвори співробітників спец. служб. Навряд чи вони заглянуть потиснути вам руку за успіхи на електронному фронті. Оцініть тверезо ситуацію і найкраще подумайте, як іншим, краще законним, чином використовувати свої знання сучасних технологій.

8. Продати душу дияволу. Головне — не продешевити
Один з найбільш авантюрних і неоднозначних способів швидко заробити багато грошей. Тут ми не будемо давати конкретних порад про те, як і де можна продати душу дияволу, але ця угода не така вже й нереальна. Диявол може прийти до будь-якого з нас в самих різних формах, тому якщо цей спосіб у вашому списку стоїть на перших місцях, не втрачайте свого шансу — заводите бесіду, заздалегідь підготуйте чіткі ділові пропозиції (дивитеся не продешевіть), щоб даремно не втрачати часу, і якомога швидше заробляти гроші (від 1 до нескінченності грошових знаків). Як ви будете жити без душі, можете розповісти згодом у коментарях до цієї статті, але настійно рекомендуємо вибрати інший спосіб заробітку.

9. Продай майно — набий кишеню
Один з найпростіших і банальних способів отримати швидко і багато грошей. Сказати, що це буде повноцінний заробіток, значить лукавити. Але з іншого боку, майно може і не настільки цінним у вашому житті, його може бути дуже багато або ви не потребуєте в чомусь. Тому, якщо у вас є зайва автомобіль, квартира, будинок, теща, гараж, фазенда, шматок землі з посадженої на ній картоплею — приступайте до пошуку потенційних покупців. Сума заробітку від продажу майна залежить від багатьох факторів, тому ви зможете покласти у свою кишеню від 100 до 1000000 доларів в найкоротші терміни. Швидко заробити багато грошей цим способом дуже навіть реально і більш-менш безпечно. Головне — не продешевити, але й не сильно гнути ціну. Найуспішніші операції здійснюються з нерухомістю, транспортом та земельними ділянками.

10. Візьми кредит — відчуй всю красу рабства
Взяти кредит сьогодні дуже легко. Цим займається кожен другий, спокусившись швидкими грошима. Мало хто враховує той факт, що процентна ставка відіграє роль мотузки на вашій шиї і все тугіше затягується при збільшенні суми кредиту. Але не все так погано, адже ці гроші можна використовувати для отримання прибутку. І якщо у вас є гідний план реалізувати взяті в борг гроші, не баріться і оформляйте кредит. Сказати, що це повноцінний заробіток, не можна, але все ж мета отримати швидко гроші буде досягнута вами в найкоротші терміни. Ви можете оформити кредит, заклавши своє майно, або не своє, або Не майно, або спробувати не брати кредит. Сума кредиту залежить від багатьох моментів, тому істотно коливається в межах від 90 до 25000 доларів.

11. Пограбування дачі — швидкий спосіб отримати гроші і потрапити за грати
Один з авантюрних і не рекомендованих нами способів швидко заробити багато грошей. По-перше, дача повинні бути не в селушке на узліссі, а в престижному приватному секторі і всередині звичайно ж повинні бути якісь матеріальні цінності. Збираєтеся пограбувати дачу? Тоді постарайтеся уникнути наявності господарів, вони суттєво ускладнять цю задачу. Дочекайтеся, коли вони поїдуть на море або в магазин за покупками. Беріть тільки найцінніше: коштовності і гроші. Звичайно знайти це все добро буде непросто, але ви повинні розуміти, що докотившись до такого відчаю, щоб грабувати дачу, перебирати харчами не варто. У разі перетину вашого життєвого шляху з іншими людьми, які будуть проти пограбування, постарайтеся їх не травмувати, біжіть, швидко замітає сліди, а краще — не залишайте їх взагалі. Сума отриманих матеріальних засобів (від 10 до 100 тисяч доларів) сильно залежить від якості дачі і ваших умілих пошуків. Пам’ятайте, що це кримінал, за який ви скоріше всього догодите за грати, тому задумайтеся над тим, щоб обрати інший шлях швидкого заробітку грошей. Якщо ж ви мрієте про ув’язнення і компанії татуйованих сусідів, продумуйте свій план до дрібниць. Можна поєднати термін і заробіток, але це вже зовсім інша історія.

12. Спекуляція. Вигідна угода. Зароби швидко і скільки захочеш
Є бажання швидко заробити грошей? Тоді подумайте над можливістю спекулятивні махінації. Говорячи звичайною мовою: купи дешевше — продай дорожче. Звичайно, справа не з простих і доведеться потрудитися, але цим способом ви успішно (і головне швидко) заробите собі необхідну суму, яка коливається в значних межах (від 1 до 1000000 доларів), адже перепродати можна як пару шкарпеток, так і будиночок на березі моря. Тут все буде залежати від ваших знань, старань, фінансових вкладень і терпіння, адже провернути вигідну угоду не завжди виходить швидко. Як бачите швидко заробити грошей за допомогою спекуляції цілком можливо, але язик не повертається назвати цей спосіб легким.

13. Участь у лотереях
Швидкий і відносно легкий спосіб заробити багато грошей практично без фінансових вкладень. Історія знає дуже багато прикладів виграшу великих сум. Саме ці поодинокі випадки і підштовхують інших невдах купувати лотерейні квитки і сподіватися на диво. Комусь пощастить вже сьогодні, а хтось так і проживе порожнє життя, залишивши після себе купку не виправдали очікування папірців. Грати в лотерею може навіть дитина, тому якщо ви хочете випробувати своє щастя й удачу, то біжіть в найближчий ларьок і моліться богам фортуни. Можливо, саме ви станете їх улюбленцем і швидко і легко заробите багато грошей.

14. Бери участь в конкурсах — заробляй багато грошей
Конкурси бувають різні і тому тут вже все залежить від вашої спритності на настирливості. Пошукайте у себе які-небудь таланти і вирушайте їх перетворювати на грошові знаки. Сьогоднішні конкурси не завжди вимагають від вас певних умінь і все зводиться до розіграшу методом тику, але це не повинно вас зупиняти. Адже ви хочете швидко заробити багато грошей? Сума отриманих матеріальних засобів прямо пропорційна якості змагань і ваших навичок. Хоча перемогти можна і шляхом не зовсім чесним. Тут вже вам вирішувати, по якій стежці йти. За участь у конкурсах ви можете швидко заробити від 8 до 26000 доларів. Терміни також можуть бути різними. Шукайте, пробуйте свої сили і заробляйте на хліб з маслом, на дачу з гаражем, на літак з кондиціонером.

15. Стань зіркою інтернету
Сьогодні багато прикладів того, як в лічені дні людина перетворюється із звичайного в популярного і всіма впізнаваного. Конвертувати свою популярність в гроші справа не з простих, але рано чи пізно результати вашої популярності в мережі Інтернет дадуть свої плоди і ви зможете легко заробити багато грошей. Яскравим і найуспішнішим прикладом є виконавець нашумілої композиції «Gangam Style», який за кілька місяців заробив на одному тільки Youtube 800 млн. Доларів. На жаль, доводиться спостерігати дуже багато безнадійних спроб (в основному серед підлітків віку від 10 до 16 років) піти по стопах популярних нині людей в мережі, витрачаючи свій час і сили даремно. Але якщо ви вирішили все-таки домогтися свого і швидко заробити багато грошей, тоді не зупиняйтеся і пробуйте пробитися з грязі в князі.