Контакты NewHost

Як стати креативнішим. Як розвинути креативність

Креативність – це не просто здатність малювати чи писати вірші. Це вміння мислити нестандартно, генерувати нові ідеї та знаходити оригінальні рішення. У сучасному світі, де інновації та креативні підходи цінуються найвище, розвиток креативності стає необхідністю. Ця стаття присвячена технікам та методам, які допоможуть вам розвинути та зміцнити вашу креативність на практиці.Що таке креативність?
Креативність — це здатність вигадувати оригінальні ідеї та нестандартні рішення. Іноді її називають синонімом творчості, але це різні поняття. Якщо креативність — це генерація нових ідей, то творчість — це скоріше їх реалізація. У той же час, креативність практична і допомагає вирішувати конкретні проблеми, а не просто створювати щось заради процесу.
Пропонуємо, тренінги для кол-центру Київ, та онлайн.

Слово «креативність» зараз на гребені моди. Ну просто вуха забило. В одного мого друга вже алергія на «креативність», «проекти», «модернізація».

Тому у багатьох складається враження, що ця якість стала затребуваною лише останніми роками. Насправді креативні люди були на коні завжди, за всіх часів. Ну, по-простому: один древній солдат просто підняв камінь і зірочив їм по ворожому черепу. А креативний солдат подумав: «А от би камінцем, та не таким, а разів у сто побільше, запустити по ворогах здалеку?». І вигадав катапульту. Уловлюєте різницю?

Отже, креативність — це здатність бачити світ принципово в іншому світлі та знаходити нові шляхи використання різних речей та ресурсів. Звідси ясно, що креативність котируватиметься завжди і ця якість аж ніяк не зайва. Це можливість знайти сто доларів там, де зазвичай знаходять копійку.

Чи потрібна вам ця якість?
Думаю, що так.

Як стати креативнішим?
Шлях загалом досить простий. Основа креативності – здатність вийти за межі звичного. Ось і виходьте за рамки усвідомлено і за кожної можливості. Звичайно, це не повинне знижувати вашу ефективність! Це не означає, що потрібно відразу навести в офісі «творчий» безлад та встановити комп’ютер у туалеті.

Однак можна піти на роботу іншою дорогою, послухати незвичну музику, провести вихідні не так, як завжди. Головне, щоб усе це робилося постійно та водночас. Тоді ваша свідомість просто звикне до відсутності рамок і жорстких правил – отже, ваш погляд на будь-яку справу буде свіжим та оригінальним.
Запрошуємо Вас, кращі тренінги з продажу в Україні  СНГ

Це, насправді, новий спосіб життя. Креатив+позитив – велика річ. Робіть те, що вам подобається. Скільки разів таке бувало – сидиш удома, нудно… чим би зайнятися? Сходиш, понатикаєшся на стіни… І, звичайно, все виливається ще один вечір біля телевізора. Ліниво клацаємо кнопками, скачемо з каналу на канал … і всипаємо.

Невже не знайти іншої справи? (Зверніть увагу – справи, а не способу знищити час)

Нагряніть у гості до друга, якого не бачили п’ять років. Нарійте в Інтернеті рецепт суші та спробуйте приготувати. Залізте на форум лесбіянок (соррі!). Згадайте дитинство і помалюйте аквареллю, використовуючи палець замість пензлика.
Також читайте, не пошкодуєте — я к стати лідером. З чого розпочати?
Займіться чимось незвичайним! Взагалі, уявіть, що вам уже не треба ставати більш креативним. Повірте в те, що ви вже стали креативними далі нікуди!

Окрім іншого, це ще й чудовий відпочинок.
Отже, ваші завдання на шляху до креативності:
1. звикнути до різноманітності у житті та навчитися отримувати від нього задоволення
2. свідомо робити не так, як звикли у різних дрібницях.

Якщо це вийде, то ви зробите дуже великий крок на шляху продуктивного мислення.

Ще раз наголошу, що не варто ставити з ніг на голову все. Режим, чітке планування роботи, пунктуальність – не повинні страждати. Насправді примирити креативність і організованість не так вже й складно.

Насамкінець – два додаткові способи, що добре уживаються з основним.

Перше – коли дивитеся фільм чи читаєте книгу, на секунду відірвіться та запитайте себе: «А чи міг би я на місці письменника/режисера зробити краще? Як?». Розумієте? Потрібно приміряти на себе роль митця – і поступово вона стане вашою роллю.

Другий спосіб підвищити креативність — більше спілкуватися з дітьми (що завжди корисно!) і, головне, навчитися приймати їх всерйоз. Діти здатність до оригінальному, творчому баченню світу ще задавлена ??вихованням, вона природна і дуже велика. Спостерігайте та навчайтеся!

Отже, орієнтири, які допоможуть вам стати креативнішими:
1. Різноманітність та новизна як спосіб життя.
2. Трохи критичний погляд на витвори мистецтва (і не тільки)
3. Спілкування із дітьми.
4. Все це робимо не по обов’язку, а ОТРИМУВАЛЬНА ЗАДОВОЛЕННЯ!!! Позитив – наше все!

Статті  — Як розвинути силу волі і навіщо це потрібно. Способи розвинути силу волі, також, як відеоаналітика допомагає знизити крадіжки у магазині,  і про, як вплинути на здоров’я тіла, керуючи мозком, поради психолога.