Контакты NewHost

Як вплинути на здоров’я тіла, керуючи мозком

Щопонеділка, місяця чи Нового року ми ставимо перед собою нові цілі: більше заробляти, зайнятися спортом, схуднути, навчитися плавати.

Але минає час, а цілі так і залишаються записами у блокноті. Виявляється, можна добиватися свого — ставити цілі, виходячи із почуттів.
Про новий спосіб розповідає Ігор Немирівський, автор книги «Живи із почуттям».

Кажуть, якщо чогось дуже хочеться, воно збудеться. Можливо, так і є. Але у 90% випадків потрібно докласти зусиль. Як зазвичай ми ставимо собі мети? Беремо папірець і записуємо все, що спадає на думку, не обтяжуючи себе деталями. Наприклад, просунутися кар’єрними сходами. Чудово! Що треба зробити, щоб досягти цієї мети? І чи справді ми цього хочемо?
Пропонуємо вебінари з логістики Київ а також, корпоративні семінари з логістики в Україні, та СНГ. 

Даніелла Лапорт пропонує інноваційний шлях до здобутків — Карта бажань. Методика ґрунтується на одному-єдиному правильному питанні: як я хочу почуватися? Саме він допомагає зробити правильний вибір у житті. За допомогою Карти можна більшу частину часу відчувати задоволення і радість, а не вбивати час у гонитві за цілями, як у всіх.

Отже, як працює Карта бажань?
1. Викличте натхнення.
Насправді натхнення не треба чекати: достатньо відключитися від того, що відбувається, на 10 хвилин і прислухатися до своїх думок. Хтось може це зробити, поки чекає на дитину біля школи або зустрічі з клієнтом. Комусь краще усамітнитися в кімнаті та запалити ароматичні свічки, а когось налаштовує на потрібний лад улюблена музика.

2. Почніть розбиратися у собі.
Заведіть зошит або блокнот для запису цілей. На першій сторінці напишіть список питань, які наблизять вас до справжніх цілей, а не тих, що змушують вас досягати суспільство чи близькі.
Читайте — Що робити, коли опускаються руки? Поради психолога.  

Найбільше я прагну…
Мені потрібно частіше дозволяти бути собі…
Що зі своїх обов’язків я насправді не хочу робити?
Що надихає мене?
Я ціную…
Я знаю, що щасливий, коли…
З людьми я…

3. Знайдіть невдоволення
Для того, щоб щось змінити, потрібно зрозуміти, що вам дійсно не до вподоби. Постарайтеся реально оцінити негативні сторони свого життя і з’ясувати, що дійсно вам заважає досягти успіху.

Для більшого ефекту розшифруйте кожен запис у цьому блоці. Напишіть: «Мені не подобається …, тому що …».

4. Опишіть свій майбутній стан.
Визначтеся з тим, як ви хочете почуватися в майбутньому. Для цього візьміть тлумачний словник та випишіть усі слова, які підходять під опис вашого бажаного стану. Запишіть якнайбільше.

Якщо вам здається, що це марні мрії, то дуже дарма. Найпрактичніше — заздалегідь продумати свої бажані почуття, щоб через 5-10 років не опинитися біля розбитого корита: на посаді топ-менеджера та із надхмарною зарплатою, але наодинці, без сім’ї та дітей.
Статті  поради — здоровий раціон харчування на день, а також і про, скільки води потрібно випивати за день людині? Поради дієтолога.
5. Проведіть ревізію слів.

Прочитайте список слів. Обведіть гуртком ті, які викликають у вас найсильніші емоції. Деякі слова можуть змусити сміятися чи сумувати. Зверніть на них пильну увагу — це ваші почуття намагаються щось «сказати».

6. Виберіть найсильніші почуття.
В ідеалі це будуть 3-5 найяскравіших почуттів та бажань, при прочитанні яких вас ніби б’є струмом. Це і будуть ваші справжні почуття, яких потрібно прагнути.

7. Складіть план дій.
Останній етап — план із конкретними діями, які наблизять вас до бажаного стану. Бажані почуття – орієнтир для того, що ви хочете робити та мати. Наприклад, звичайна мета «купити дачу площею 100 кв. метрів» насправді може означати, що ви хочете частіше збиратися з сім’єю або відчути гордість за свої досягнення.

Ви навіть можете дійти до того, що вам і не потрібна ця дача зовсім: ви просто підкоряєтеся загальноприйнятій думці, що хороший будинок — це успіх. Та й по телевізору постійно говорять про те, що нерухомість — вигідне вкладення. Будьте чесними самі із собою. Раптом ви зрозумієте, що заповітна дача та город не ваша мрія. Тоді сміливо викреслюйте її зі списку.

Тепер залишається слідувати плану на шляху до своїх справжніх цілей, тих цілей, які співзвучні саме вам.

Читайте також — як правильно харчуватись при подагрі ? А також, імбир для схуднення. Основні найефективніші рецептів.