Контакты NewHost

Як заробити в інтернеті в наш час?

Інтернет — ідеальний варіант для виходу зі складного фінансового стану. Всесвітня павутина пропонує широкий вибір користувачам, які потребують грошей.
Тут можна не тільки знайти підробіток, а й влаштуватися на стабільну роботу чи навіть розпочати серйозну перспективну справу.Як заробити в інтернеті – 30 способів та найкращі сайти для роботи в мережі ми зібрали спеціально для наших читачів. Пост розрахований на новачків, які не мають серйозних навичок і великих стартових капіталів.

Навіть не сумнівайтеся, що ви все вийде, тому що деякі методи використовуються школярами.

Заробляти гроші в інтернеті без вкладень, чи це взагалі реально?
Сумнів переповнюють, коли робиш перший крок. Це нормально, головне подолати страхи та повірити у свої сили.
З будь-яким рівнем знань реально підшукати хоча б підробіток та почати розвиватися. Так, доведеться створювати електронні гаманці, розбиратися з виведенням коштів, навчитися чогось, розібратися в інтерфейсі найкращих сайтів, але воно того варте.

В освітніх закладах не вчать на інтернет-манімейкерів, усі успішні люди домагаються всього самі. При цьому далеко не у кожного був стартовий капітал.
Хтось починав збирати гроші простими способами, запускав проекти з нуля, щось розкручував, продавав і таке інше.

Кожен має не менш важливий ресурс – це час. Якщо ви вже готові активно працювати, то прямо зараз заробити вийде перші 500 рублів. Але спочатку потрібно визначитися, яка діяльність вам найбільше підходить.
Варіантів багато, важливо підшукати щось у чому розумієшся і що в тебе виходить найкраще.

Біномо та Олімп Трейд – вкладення та заробіток солідних грошей
Якщо хочеться зайнятися чимось серйозним, краще знайти стартовий капітал і почати торгівлю бінарними опціонами. Цей інструмент пропонують брокери Binomo та OlympTrade. Умови багато в чому схожі, основні відмінності лише в інтерфейсі. На цих сайтах фахівці роблять ставки на курси валют, ціна акцій, дорогоцінних металів і навіть криптовалют.

Принцип заробітку легше пояснити з прикладу. Реєструєшся на сайті брокера, поповнюєш баланс на суму від 300 рублів і переходиш на торгову платформу.
Там потрібно буде вибрати актив та заповнити бічну форму. У ній вказується час експірації, сума ставки та вибирається напрямок графіка:
Наприклад ми вибрали актив CryptoIDX (об’єднання основних криптовалют). У бічній панелі ми вибрали час, в який, на нашу думку, графік повинен опуститися вниз. Тепер залишається натиснути червону кнопку і дочекатися, коли настане обраний час:

 Способи заробити зараз в інтернеті без вкладень чи з мінімальними вкладеннями.
Чим більше варіантів розглядаєш, тим вищі шанси знайти те, що тобі справді сподобається.

Варіанти для новачків ми представили, тепер перейдемо до складніших способів. З ними вдасться заробляти набагато більше, але в деяких випадках будуть потрібні хоча б невеликі вкладення:
1. Продаж інфопродуктів.
Починай заробляти в інтернеті без обману, продаючи власні знання. Їх можна подати у вигляді відео уроків, добірки статей, електронної книги, інструкції, посібника або навіть бази даних.

За статистикою, електронні книги є лідером із покупок в інтернеті. Як розпочати інфобізнес з нуля ми розповідали, але шукати покупців новачкові не просто.
2. Партнерські програми.
Вони бувають різні, але зараз ми маємо на увазі партнерки з товарами та послугами. Компанії пропонують вигідну співпрацю, ви залучаєте клієнтів, вони виплачують винагороду. Умови бувають різними, ось наочний приклад:

3. Створення власного веб-сайту.
Серйозна мета, головне не боятися труднощів. Сьогодні не так складно запустити сайт, тому що є движки та конструктори. Навіть новачкові знадобиться не більше кількох годин, щоб отримати готовий проект. Подивіться, як створити сайт на Ucoz – це безкоштовний конструктор.

У кілька дій отримуєш майданчик, куди можна одразу додати статті, опублікувати партнерські посилання та залучати людей. Якщо вдасться зібрати велику відвідуваність, то можна буде приєднатися до рекламних мереж.
Розкрутка у соціальних мережах.
Подібно до роботи з сайтами, можна створювати майданчики в соціальних мережах. Запустити групу ще легше, але розвиватиме її буде важче, тому що конкуренція висока. Щоб обійти нульові показники, прочитайте, як безпечно накрутити передплатників у групу.
Потрібно зібрати аудиторію щонайменше на 30 000 передплатників і лише після цього використовувати партнерки або шукати рекламодавців.

4. Платне навчання.
В інтернеті люди шукають професіоналів та наставників. Маючи якісь знання, ви можете надавати послуги консультування або проводити цілі семінари.

Перший варіант схожий з фрілансом та інфобізнесом. Знайти клієнтів можна на спеціальному веб-сайті Liveexpert. Другий спосіб більш прибутковий, але зі старту збирати великі аудиторії для вебінарів важко.

 5. Заробіток на рефералах.
Крім партнерських програм із виплатами за витрати, є партнерки, де нараховують відсоток від доходу. Розповідаючи про деякі сервіси вище, ми вже говорили, що в них є реферальні системи.

Потрібно за своїм посиланням залучати людей до проектів для заробітку. Вони будуть працювати, а вам буде нараховуватись відсоток за це.

6. Комп’ютерні ігри.
Вони є поширеним захопленням, а дехто вже перетворив своє хобі на роботу. Використовуються різні методи, починаючи з продажу персонажів і до проведення ігрових стрим. Про все це ми розповідали у статті про заробіток у стимі на іграх.
Подивіться на канали лестплейщиков, вони збираються армії шанувальників, але це забезпечує величезні гонорари.
Якщо добре постаратися, то будь-який із представлених способів можна перетворити на джерело великого прибутку. Можливо, для швидкого заробітку новачкові такі методи не підійдуть, проте вони відкриють перспективи.
Хто планує в майбутньому отримувати реально солідний прибуток, має розглядати саме такі підходи.

P/S: Ми пропонуємо онлайн корпоративні тренінги з продажу, для Вашого бізнесу, а також корисні поради статті:

P/S: Також пропонуємо корисні статті від партнерів:

*** Заробити в інтернеті можна і потрібно, головне як?
Корисна порада — Як влаштуватися на роботу після тривалої перерви?

А також дізнайтесь, навіщо потрібний магазин у Телеграмі?

І  Як потрапити до Google Discover?